דמיינו סביבה שבה אתם מועצמים, בטוחים ונהנים משלל תוכן חוויתי, מעשיר ומלמד. סביבה שבה תרגישו, שייכים, נינוחים ומצליחים.
ככל שהחיים מתקדמים, החשיבה על עיצוב הסביבה שלנו משתנה ומתפתחת. החלל הפנימי של ביתנו, משרדנו או חלל הלמידה שלנו משפיע על האופן שבו אנחנו מרגישים בתוכו.
נעים להכיר! קוראים לי מירי ממן ואני מעצבת, מתכננת ויוצרת את הסביבה הפרקטית, הייחודית והמותאמת ביותר עבורך. עם למעלה מעשור של ניסיון אני מזמינה אתכם לצעוד לעבר מסע משותף שבו אני קשובה לצרכים שלכם ומתאימה עבורכם את סביבת המגורים, לימודים והעבודה.
בנוסף לקריירה המקצועית, אני אם לשלושה ילדים ומאמינה כי הם המנוע הגדול של חיי. כמו כן, אני חברה ובעלת משפחה מאושרת שתמיד מחפשת את האפשרויות המעניינות ביותר להתפתח ולהגשים את עצמי.
באתר שלי תוכלו למצוא מגוון של פתרונות לעיצוב חללי מגורים, עסקים וסביבת למידה. אני מתמחה בעיצוב המרחב, טפטים, תכנון רהיטים, בחירת צבעים וחומרים, ומציעה מגוון רחב של שירותים ללקוחותיי. אני עובדת בצורה אישית ומשולבת כדי לספק ללקוחותיי חוויה אישית וייחודית עבורם.

בין אם אתם מחפשים לשדרג את אזורי הלמידה, סביבת המגורים או העסק שלכם, להתאים שיטות למידה חדשות בכיתות או ליצור סביבת פנימית מעוררת השראה במקום העבודה ובבית, ביכולתי לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
כמעצבת חללי מגורים, עסקים וסביבת למידה, אני מציעה ליישם פתרונות יצירתיים ופרקטיים לעיצוב הסביבה שלכם. אני מקדמת חשיבה חדשנית ומעוררת השראה על ידי שימוש בחומרים וצבעים מודרניים המותאמים לעיצוב סביבת החיים שלנו. אני מאמינה כי כל אחד ואחת מכם יכולים ליצור סביבה יפה, יעילה ומתאימה לצרכיהם.
פתרונות עיצוב פרקטיים וחדשניים אינם שם נרדף למבנים מפוארים, אני מאמינה ביעילות, חסכון ומקסום האפשרויות, תוך הקשבה לצורכי הלקוחות ומתוך הבנת ההשפעה של העיצובים על האנשים הנמצאים בסביבה.

"יצירתיות היא לראות את כל מה שכל אחד ראה, ולחשוב את מה שאף אחד לא חשב"

(אלברט איינשטיין)


קידום יצירתיות ותכנון מקצועי הם הערכים המנחים אותי, בכך אני מבטיחה שהסביבה תוכל לשמש את הצרכים של כל מי שמשתמש בה. המטרה שלי להיות שותפה למוסדות חינוך פורצי דרך ולהביא לתודעה את ההבנה שסביבת לימודים חדשנית, פדגוגיה ותוצרי למידה קשורים קשר הדוק. בסביבת המגורים והעבודה, אני קשובה לצורכי הלקוחות ומציעה רעיונות חדשניים ומקוריים כידי להבטיח שתהיו מרוצים מהתוצאות הסופיות.

יצירתיות

כמעצבת, אני מביאה חשיבה מחוץ לקופסה כדי ליצור פתרונות חדשניים ומקוריים. חוקרת ומפתחת סביבה חדשנית וייחודית.

אסתטיקה

כמעצבת, אני רגישה לאסתטיקה, לאופי ולצורך של הלקוח, כדי לייצר עיצוב מתאים.

אחריות

כמעצבת, אני מתחייבת לשירות המקצועי והאיכותי ביותר, יצירת מוצרים באיכות גבוהה ועמידה בזמנים.

החזון שלנו

העצמת עסקים, מוסדות ובתי חינוך, בוגרים וילדים על ידי עיצוב החלל בו הם שוהים מתוך מקום של הבנת הצרכים הפיזיים והרגשיים בדגש על זהות ושייכות. אנו מאמינים בחיבור, שותפות ובהובלת לקוחותינו למרחב סביבתי מיטבי לצרכיהם, מרחב שייתן דרור ויעודד יצירתיות, סקרנות ועשייה. מרחב שיספר סיפור יצירתי, חדשני וייחודי.

המגמות העיקריות בתחום עיצוב הסביבה משתנות מפעם לפעם, אך הן כולן עוסקות באותן עקרונות עיצוביים מרכזיים. מגמות עיצוב הסביבה עשויות לכלול שילוב של צבעים חמים ומושכים את העין, תאורה מתאימה לשימושים שונים, שילוב של ריהוט מודרני וטפטים בעלי תוכן לימודי ומעשיר. עיצוב החלל גם עשוי לכלול שימוש בחומרים טבעיים וטפטים בדמוי עץ, בטון ועוד. משמעותי לציין כי עיצוב המרחב כולל יכולת להתאים את העיצוב לצרכי המשתמש וליצור חוויית משתמש ייחודית ומתאימה לצרכים המיוחדים של כל לקוח.

כאשר נדרש ליישם תכנון סביבה בתוך מקום קיים, יש לקחת בחשבון את גודל החלל ואת הצרכים הייחודיים של המשתמשים. יש לבדוק את כל האפשרויות לניצול פנוי בחלל כך שניתן יהיה ליצור תחושה של רווחה ונוחות. חשוב לציין, כי עיצוב סביבה מוצלח מבוסס על תכנון טוב ומפורט שיכול ליצור עבורכם תכנית עיצוב מותאמת אישית.

לאחר יצירת קשר מצדכם, אגיע לפגישה ובה נפרוט את כל הצרכים שלכם, נכיר את סביבת העיצוב ואת אופי המקום תוך דגש על הבקשות שלכם. לאחר איסוף המידע ובדיקת הצרכים של הלקוח, תקבלו תכנית מפורטת של סביבת העיצוב החדשנית שהתאמתי עבורכם. יחדיו נעבור עליה ונצא למסע המשותף שבו אני מגשימה את החלומות שלכם ויוצרת עבורכם את המקום הייחודי לכם.

עיצוב סביבת הלימודים, עבודה וחלל הבית צריך לעזור ליצור אווירה של נוחות ושלווה במקום. צבעי הקירות, הטפטים והריהוט צריכים להתכתב עם מטרת החדר וליצור את התחושה הרצויה. למשל, אם מדובר במרחבי סביבה לימודית חשוב לבחור עיצוב שיכיל בתוכו תוכן לימודי מעשיר, שיעניק לתלמידים ערך מוסף. במידה ומדובר בסלון הבית חשוב לבחור טפט שיתאים לריהוט הנמצא בחלל וייתן רושם יוקרתי וחדשני.

סביבה לימודית נוחה ומזמינה תעזור ללומדים להרגיש בביתם ולהתרכז בלימודים. במרחב בו עונים על דרישות התלמיד בחלל יצירתי וחדשני, נוצרת חוויה לימודית חיובית. כמו כן, שילוב של אלמנטים מותאמים יצור אפקט מרגיע ונעים. כידי לעודד את הלומדים להיות מעורבים בתהליך הלמידה נשתמש בצבעים ואמנות המשלבים תכן מעשיר ומשרים על התלמידים יצירתיות ומעודדים סקרנות.